Назад до списку

Приватне акціонерне товариство «Українська акціонерна страхова компанія АСКА-ЖИТТЯ» повідомляє про прийняття страхового портфелю Приватного акціонерного товариства «РЕНЕСАНС-ЖИТТЯ».

31.07.2017

Прийняття страхового портфелю відбулося 31.07.207 року шляхом підписання Договору про передачу страхового портфелю між ПрАТ «УАСК АСКА-ЖИТТЯ» та ПрАТ «РЕНЕСАНС-ЖИТТЯ» з подальшою передачею страхових зобов’язань та відповідних до них активів за договорами страхування життя, укладеними за продуктами «Страхування життя з кредитною картою» (згідно реєстру договорів страхування, що передаються).

Відповідно до цього Договору ПрАТ «УАСК АСКА-ЖИТТЯ» набуває права та обов’язки за прийнятими договорами страхування життя в обсягах, визначених таким договором. Умови страхування залишаються незмінними, відповідно до первісних умов укладання.

Подальший супровід, обслуговування договорів страхування, в тому числі прийом чергових страхових платежів і здійснення страхових виплат (за страховими випадками, що настали після 31.07.2017 року) продовжить ПрАТ «УАСК АСКА-ЖИТТЯ».

Необхідності в заміні діючого договору на новий немає.

З питань подальшого обслуговування діючих договорів страхування та для отримання будь-якої інформації Ви можете звертатись до ПрАТ «УАСК АСКА-ЖИТТЯ» за телефоном: +38 (044) 492-8-492.