Назад до списку

Інформаційне повідомлення для Вигодонабувачів за Договором № 29/1116/033 страхування життя працівників ПрАТ «АКХЗ»

3.03.2020

Інформаційне повідомлення для Вигодонабувачів за Договором № 29/1116/033 страхування життя працівників ПрАТ «АКХЗ»

Шановні Вигодонабувачі (особи, які мають постійне місце реєстрації в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження та які мають право на отримання страхової виплати) за Договором № 29/1116/033 страхування життя працівників ПрАТ «АКХЗ» (далі – Договір), приватне акціонерне товариство «Українська акціонерна страхова компанія АСКА-ЖИТТЯ» (далі – Товариство) на підставі ч. 2 п. 3 ст. 9 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (дала – Закон) та п. 8.3.5 Договору повідомляє:

Для отримання страхової виплати, необхідно вчинити наступні дії:

1. З’явитися особисто до Товариства для проведення Вашої ідентифікації та верифікації*. Прийом Вигодонабувачів буде здійснюватися кожного робочого дня з 10.00 до 17.00 (з 13.00 до 14.00 обідня перерва) за адресою: м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, буд. 5, другий поверх. При собі мати оригінал паспорту, реєстраційний номер облікової картки платника податків. Для проведення процедури ідентифікації, верифікації Вам необхідно попередньо зареєструватись по телефону (044) 492-8-492 або на офіційному сайті Товариства www.aska-life.com.ua у вікні on line спілкування «jivosite».

* Згідно ч. 2 п. 3 ст. 9 Закону в разі виникнення підозри Товариство має право проводити ідентифікацію та верифікацію клієнтів.

Верифікація клієнта - встановлення (підтвердження) суб’єктом первинного фінансового моніторингу відповідності особи клієнта у його присутності отриманим від нього ідентифікаційним даним.

Ідентифікація – це з’ясування наступних даних: прізвище, ім’я та по батькові, дата народження, номер (та за наявності - серію) паспорта громадянина України (або іншого документа, що посвідчує особу та відповідно до законодавства України може бути використаним на території України для укладення правочинів), дату видачі та орган, що його видав, реєстраційний номер облікової картки платника податків України (або ідентифікаційний номер згідно з Державним реєстром фізичних осіб - платників податків та інших обов’язкових платежів) або номер (та за наявності - серію) паспорта громадянина України, в якому проставлено відмітку про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків України чи номер паспорта із записом про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків України в електронному безконтактному носії.

2. Надати Товариству документ, що підтверджує фактичне місце проживання на дату проведення верифікації:

• довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (за формою встановленою порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи);

• договір оренди та інше.

3. Документ, що підтверджує місце роботи, або статус безробітного:

• трудова книжка;

• трудовий договір;

• довідка з місця роботи;

• довідка із центру зайнятості, що підтверджує статус безробітного.

4. Для можливості подальшого зв’язку надати наступні контактні дані:

• поштову адресу, на яку УДППЗ «Укрпошта» здійснює відправку поштової кореспонденції (у зв’язку із проведенням бойових дій в зоні ООС та блокуванням окремих об’єктів поштового зв’язку з 22.07.2014 УДППЗ «УКРПОШТА» призупинено приймання для пересилання поштових відправлень до м. Харцизьк);

• номер телефону;

• електронну адресу.

5. Надати заповнений опитувальник - додаток №1 (опитувальник можна заповнити при проведенні ідентифікації, верифікації).

Звертаємо вашу увагу! Страхову виплату буде здійсненне виключно після виконання вищевказаних дій.