Назад до списку

Банк ПУМБ і СК АСКА-життя забезпечили українських лікарів страховим захистом.

17.04.2020

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) забезпечить за свій рахунок півтори тисячі медиків медичним страхуванням від захворювання COVID - 19 (коронавірус). Страховку отримають лікарі дев'яти опорних лікарень, куди поступають хворі з COVID - 19 і де, відповідно, медичні працівники знаходяться в зоні підвищеного ризику зараження, а також медики лікарні швидкої допомоги міста Маріуполь.

Вже з 17 квітня страхова програма "СтопКоронавирус" від страхової компанії Аска-життя, строком на три місяці, доступна для медичних працівників Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. И.Мечникова, Першотравневої центральної міської лікарні, міської лікарні № 3 міста Краматорськ, Маріупольської міської лікарні №4 ім. И.Мацука, Маріупольської міської лікарні № 9, Лікарні швидкої медичної допомоги в місто Маріуполь, подільський міський лікарні(Одеська обл), "Спеціалізованої медико-санітарної частини" Энергодарской міської ради Запорізької області, Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. А.Новака і Бердянського територіального медичного об'єднання.

"Частина лікарів, які щодня виходять на роботу, щоб стримати пандемію і врятувати життя українців, є клієнтами нашого банку. Впродовж останніх тижнів ми шукали способи, як можемо бути ним корисні. Так виникла ідея із страхуванням. ПУМБ за свій рахунок сплатив страховки для півтора тисяч медиків. Це усе - наші клієнти, яких ми змогли застрахувати дистанційно. Страховка не має тимчасових франшиз і діє з наступного дня після укладення договору", - прокоментував керівник напряму роздрібного страхового бізнесу ПУМБ В'ячеслав Мелихов.

Максимальна сума страхових виплат по страховці складає 10 тисяч гривен. Страховка покриває вперше виявлене захворювання на COVID - 19, яке привело до лікування в умовах стаціонару або амбулаторного лікування. Розмір страхової виплати складає по 3% від страхової суми за кожен день лікування. У разі летального випадку, страхова додатково виплачує платіж у розмірі 10 тисяч гривен.

"В Україні доки немає державної програми страхування медичного персоналу від коронавіруса. Тому більшість лікарів не мають відповідного медичного страхування, і у разі інфікування вірусом вони вимушені будуть лікуватися за свій рахунок. В партнерстві з ПУМБ Аска-життя ініціювали програму "СтопКоронавирус", яка розрахована в першу чергу на лікарів, на яких, як правило, із-за ризику професії не поширюється дія звичайної медичної страховки. Такі проекти по страхуванню лікарів зараз дуже потрібні. І вони можуть бути здійснені тільки в партнерстві з відповідальним бізнесом", - прокоментувала Генеральний директор Аска-життя Олена Пантова.

Найближчим часом страхова програма "СтопКоронавирус" від ПУМБ і СК Аска-життя буде доступна і для інших медичних працівників.