Назад до списку

Повідомлення для Вигодонабувачів за Договором № 29/1116/033 страхування життя працівників ПрАТ «АКХЗ»

6.09.2021

Шановні Вигодонабувачі за Договором № 29/1116/033 страхування життя працівників ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» від 01.10.2003р. (далі – Договір), приватне акціонерне товариство «Українська акціонерна страхова компанія АСКА-ЖИТТЯ» (далі – Товариство або Страховик) отримавши Ваші заяви на отримання страхової виплати за ризиком «Дожиття Застрахованої особи до закінчення строку дії Договору страхування вказаного по відношенню такої Застрахованої особи в Реєстрі Застрахованих осіб», у зв’язку із подією, що сталася із Вами повідомляє наступне:

Рішення про страхову виплату приймається Страховиком після надання всіх необхідних документів, зазначених у Договорі страхування життя.

Страховик має право при настанні страхових подій вимагати від Вигодонабувачів документи та відомості, які Страховик вважає необхідними для визначення причин, характеру та наслідків страхової події (пп. 8.3.4 п.8.3 Розділу 8 Договору).

Звертаємо Вашу увагу, що на підставі пп. 5.6.2. п.5.6 Розділу 5 Договору причиною для відмови у здійсненні страхової виплати є ненадання документів, необхідних для встановлення причин, характеру та наслідків страхової події, або надання заздалегідь неправдивих відомостей.

На підставі ч. 2 п. 3 ст. 9 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (далі – Закон) та п. 8.3.4 Договору ПрАТ «УАСК АСКА-ЖИТТЯ» зверталось до Вас із вимогою пройти процедуру ідентифікації та верифікації та надати необхідні документи.

Вами не було пройдено процедуру ідентифікації та верифікації та не надано всі необхідні документи.

У зв’язку із вищезазначеним ПрАТ «УАСК АСКА-ЖИТТЯ» не може здійснити страхову виплату.

В разі проходження процедури ідентифікації та верифікації, надання необхідних документів та підтвердження свого права на отримання страхової виплати рішення про відмову буде переглянуто на Вашу користь.

Для отримання консультації щодо наявності себе серед осіб, яким відмовлено у здійснення страхової виплати та подальших дій для підтвердження свого права на отримання страхової виплати, прохання звертатися до Товариства за адресою 03186 м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5 тел. (044) 492-8-492 або vyplaty@aska-life.net .