Назад до списку

Режим роботи сервісів

23.03.2022

Доброго дня, шановні клієнти!

 

Хочемо повідомити про порядок роботи додаткових сервісів з телемедицини та лабораторних аналізів, які доступні Вам в рамках придбаних договорів страхування життя.

 

1. «Likar Online» www.likaronline.com.ua – послуга з надання дистанційних медичних консультацій клієнтам. В даний момент  сервіс працює в штатному режимі без обмежень. Лікарі надають консультації та рекомендації стосовно лікування та профілактики захворювань – цілодобово, більше 20 різних напрямків медицини. Послуга доступна в рамках діючих договорів страхування життя «SmartLife» у всіх пакетах та клієнтів, які придбали накопичувальний договір з загальним річним платежем від 10000 грн., протягом першого року дії договору.

 

2. «Мед Лаб» www.medlabtest.ua   – медична лабораторія, надає послуги медичних досліджень в рамках придбаних договорів страхування життя «SmartLife». Послуга доступна для діючих договорів страхування життя «SmartLife» в пакетах «SmartLife+» та «Premium». Лабораторія працює з обмеженим переліком населених пунктів. Актуальна інформація по працюючим відділенням станом на 22.03.2022р.

 

Бажаємо миру та міцного здоров’я кожному клієнту та громадянину України!

Завжди ваша АСКА-ЖИТТЯ!

 

Слава Україні!!!