Відомості про компанію

          

     Приватне Акціонерне Товариство «Українска Акціонерна Страхова Компанія АСКА-ЖИТТЯ»  – перша в Україні недержавна компанія, яка отримала ліцензію на здійснення діяльності у сфері страхування життя. З моменту заснування і до сьогодні Компанія є одним із лідерів на ринку страхування життя України.

      З 1996 року Наша Компанія є ініціатором та успішним реалізатором нових технологій та бізнес-процесів, пов’язаних зі страхуванням життя. Наша команда завжди відрізнялась новаторським духом та наполегливістю у досягненні визначених цілей.

      Для Нас надзвичайно важлива думка Клієнтів стосовно наших продуктів, тому команда «АСКА-ЖИТТЯ» ретельно вивчає пропозиції та потреби кожного застрахованого з метою покращення якості послуг, що надаються, та вдосконалення кожної програми. Тільки для Вас, наші шановні Клієнти, ми створюємо нові продукти, адже Ваше бажання для нас Закон!

     Керівництво ПрАТ «УАСК АСКА-ЖИТТЯ» приділяє особливу увагу активному розвитку та закріпленню рівня соціального захисту громадян. Тільки за останні п’ять років Компанія здійснила страхових виплат на загальну суму більше 50 млн. грн. по більш ніж 10 тис. випадків.

     Сьогодні в «АСКА-ЖИТТЯ» застраховано близько 500 тисяч жителів України – від сходу до заходу, від півдня до півночі, які проживають та працюють в усіх регіонах України.

     Ми впевнені, що страхування життя – це ефективний інструмент розвитку як національної економіки в цілому, так і економіки кожної сім’ї окремо. Уклавши договір страхування життя, Ви зможете не лише захистити своє життя та здоров’я, а також життя та здоров’я Ваших рідних та близьких від непередбачуваних випадків, але й навчитися ефективно управляти Вашим бюджетом з метою примноження направлених на страхування життя засобів!

 

Страхування життя – це впевненність у завтрашньому дні!