Скарбничка заощаджень плюс

Спеціально для Вас ми розширили програму «Скарбничка заощаджень» новими ризиками, щоб ще більше підвищити рівень захисту Вашого життя і життя Ваших близьких! Тепер Ви зможете забезпечити Вашій родині стабільну фінансову підтримку практично у трикратному розмірі обраної Вами страхової суми у разі настання непередбачуваної події. Сміливо накопичуйте за допомогою Вашої нової «скарбнички» необхідні кошти для здійснення найзаповітніших бажань!

Вік
Застрахованої особи

від 18 повних років на момент початку строку дії Договору до 65 років на момент закінчення строку дії Договору

Внесення платежів

одноразово, один раз на рік, 2 рази на рік, щоквартально, щомісячно.

Страхові випадки, страхові суми

Основні страхові випадки:

 1. Дожиття Застрахованої особи до закінчення строку дії договору страхування;

 2. Смерть Застрахованої особи внаслідок захворювання або нещасного випадку.

 

Страхові суми встановлюються за бажанням Страхувальника, але вони встановлюються однаковими для всіх страхових випадків, як основних так і додаткових.

Додаткові страхові випадки:

 1. Смерть Застрахованої особи в результаті нещасного випадку;

 2. Смерть Застрахованої особи в результаті ДТП.

 

Страхові суми встановлюються за бажанням Страхувальника, але вони встановлюються однаковими для всіх страхових випадків, як основних так і додаткових.

 

 

Розмір страхових виплат

1. У разі дожиття Застрахованої особи до закінчення строку дії Договору Вигодонабувач отримує страхову виплату в розмірі 100% страхової суми, а також суму накопиченого інвестиційного доходу (бонусів);

2. У разі смерті Застрахованої особи протягом строку дії Договору внаслідок захворювання або нещасного випадку Вигодонабувач отримує страхову виплату в розмірі фактично сплачених платежів, а також суму накопиченого інвестиційного доходу (бонусів);

3. У разі смерті Застрахованої особи протягом строку дії Договору внаслідок нещасного випадку Вигодонабувач отримує страхову виплату в розмірі 100% страхової суми по даному ризику, а також додатково суму виплат, зазначену у п.2;

4. У разі смерті Застрахованої особи протягом строку дії Договору внаслідок ДТП Вигодонабувач отримує страхову виплату в розмірі 100% страхової суми по даному ризику, а також додатково: суму виплат, зазначену в п.2 і п.3.

Термін дії договору

від 5 до 10 років

Територія дії договору

територія всіх країн світу, 24 години на добу

Валюта страхування

Гривня

На страхування не приймаються

- Особи, чий вік перевищує 55 років (для п'ятирічного договору) і 60 років (для десятирічного договору) на момент закінчення терміну дії договору;

- Особи, які ВІЛ-інфіковані та / або мають захворювання СНІД;

- Наркотично та алкогольно залежні особи, а також ті особи, які перебувають на обліку в психоневрологічному диспансері;

- Особи, які перенесли або мають в даний час такі захворювання / стану: онкологічні захворювання, діабет, інфаркт, інсульт, гостру ниркову недостатність;

- Особи, які мали в минулому інвалідність та / або мають інвалідність на момент укладання договору страхування.

Скарбничка заощаджень плюс

Воронова Ніна Борисівна (53 роки) бажає накопичити 35 000,00 грн. за 7 років. При цьому Ніна Борисівна часто знаходиться за кермом автомобіля і побажала, щоб програма включала в себе ризик смерті в результаті ДТП. Агент запропонував Ніні Борисівні програму «Шкатулка заощаджень +», яка включає в себе наступні страхові випадки:

1) Дожиття Ніни Борисівни до закінчення дії Договору страхування на суму 35 000,00 грн.

2) Смерть Ніни Борисівни в результаті захворювання або нещасного випадку на суму 35 000,00 грн.

3) Смерть Ніни Борисівни в результаті нещасного випадку на суму 35 000,00 грн.

4) Смерть Ніни Борисівни в результаті ДТП на суму 35 000,00 грн.

Щомісячний страховий платіж за Договором страхування склав 451,59 грн.

Ніні Борисівні була розрахована також попередня страхова виплата за ризиком дожиття до закінчення Договору страхування, включаючи інвестиційний дохід. При інвестиційному доході в розмірі 9% річних (у т.ч. 4% обов'язкового інвестиційного доходу) загальна сума виплати по даній події через 7 років складе 42 802,27 грн. (в т.ч. інвестиційний дохід). Ніні Борисівні також пояснили, що розмір інвестиційного доходу може бути набагато вище (наприклад в 2011 році він становив 15% річних, в 2012 г. - 17% річних, в 2013 г. - 22% річних), таким чином і сума отриманого інвестиційного доходу буде значно більше.

Але через 2 роки і 3 місяці дії договору Ніна Борисівна потрапила в автокатастрофу, врятувати її життя не вдалося. Страхова компанія виплатила Вигодонабувачу (в даному випадку синові Ніни Борисівни, Воронову Артуру Ігоровичу):

1) по ризику «Смерть в результаті ДТП» страхову виплату в розмірі 35 000,00 грн.;

2) по ризику «Смерть в результаті нещасного випадку» страхову виплату в розмірі 35 000,00 грн.;

3) по ризику «Смерть внаслідок захворювання або нещасного випадку» страхову виплату в розмірі реально внесених платежів - 12 192,93 грн., і суму накопиченого інвестиційного доходу - 2 489,08 грн. (розрахунок проводився, враховуючи, що в 2011 році інвестиційний дохід склав 15% річних, в 2012 г. - 17% річних, в 2013 г. - 22% річних).

Разом страхова виплата склала: 35000 + 35000 + 12 192,93 + 2 489,08 = 84 682,01 грн.