Захисти життя

Ви хочете отримати комплексний захист за основними ризиками на короткий термін  без заповнення заяв та медичних анкет? Саме для Вас ми розробили програму, яка включає 4 найпоширеніші ризики з високим страховим покриттям. При цьому, ми максимально скоротили документообіг, що дозволяє оформити договір страхування за 5 хвилин.

Вік
Застрахованої особи

від 18 повних років на момент початку строку дії Договору до 55 років на момент закінчення строку дії Договору

Внесення платежів

одноразово (один раз на рік), 2 рази на рік.

Страхові випадки, страхові суми
Основні страхові випадки:Страхова сума
Смерть Застрахованої особи внаслідок захворювання або нещасного випадку 10 000 грн.

 

Додаткові страхові випадки:Страхова сума
Інвалідність 1 групи Застрахованої особи внаслідок захворювання або нещасного випадку10 000 грн.
Тимчасова втрата працездатності (травма) Застрахованої особи10 000 грн.
Вперше виявлені у Застрахованої особи критичні захворювання*10 000 грн.

*Критичні захворювання: інфаркт міокарда; інсульт; рак; захворювання, що вимагають прямого оперативного втручання на серці; захворювання, що вимагають пересадки життєво важливих органів; остання стадія ниркової недостатності; пересадка клапанів серця; параліч; сліпота; важкі опіки; розсіяний склероз.

Розмір страхових виплат

1. У разі смерті  Застрахованої особи в результаті захворювання або нещасного випадку протягом строку дії Договору Вигодонабувач отримує страхову виплату в розмірі 100% страхової суми, встановленої для даного страхового випадку;
2. У разі інвалідності 1 групи  Застрахованої особи в результаті захворювання або нещасного випадку протягом строку дії Договору Вигодонабувач отримує страхову виплату в розмірі 100% страхової суми, встановленої для даного страхового випадку;
3. У разі тимчасової втрати працездатності (травми) Застрахованої особи протягом строку дії Договору Вигодонабувач отримує страхову виплату в розмірі від 1% до 100% страхової суми, встановленої для даного страхового випадку, в залежно від тяжкості травми;
4. У разі вперше виявлених у Застрахованої особи критичних захворювань протягом строку дії Договору Вигодонабувач отримує страхову виплату в розмірі 100% страхової суми, встановленої для даного страхового випадку.

Термін дії договору

від 1 року з можливістю пролонгації

Територія дії договору

територія всіх країн світу, 24 години на добу

Валюта страхування

Гривня

На страхування не приймаються

- Особи, чий вік перевищує 55 років на момент закінчення терміну дії договору;
- Особи, які відносяться до 5 групі ризику;
- Особи, які ВІЛ-інфіковані та / або мають захворювання СНІД;
- Наркотично та алкогольно залежні особи, а також ті особи, які перебувають на обліку в психоневрологічному диспансері;
- Особи, які перенесли або мають в даний час такі захворювання / стану: онкологічні захворювання, діабет, інфаркт, інсульт, гостру ниркову недостатність;
- Особи, які мали в минулому інвалідність та / або мають інвалідність на момент укладання договору страхування.

Захисти життя

Волкова Анастасія Іванівна (26 років, юрист) вирішила застрахувати своє життя і здоров'я за програмою «Захисти життя» на 1 рік з такими страховими випадками, як:

1. Смерть Анастасії Іванівни в результаті захворювання або нещасного випадку на суму 10 000,00 грн.;

2. Інвалідність І групи Анастасії Іванівни в результаті захворювання або нещасного випадку на суму 10 000,00 грн.;

3. Травма Анастасії Іванівни на суму 10 000,00 грн.;

4. Вперше виявлені у Анастасії Іванівни критичні захворювання на суму 10 000,00 грн.

Річний одноразовий страховий платіж за Договором склав 159,00 грн.

Через 5 міс. дії Договору страхування у Анастасії Іванівни стався інфаркт міокарда (критичне захворювання). Страхова виплата склала 10 000,00 грн. (100% страхової суми). При цьому договір продовжив діяти. У разі настання смерті до закінчення терміну дії Договору, Вигодонабувач (в даному випадку близькі Анастасії Іванівни) отримає страхову виплату в розмірі 10 000,00 грн. (100% страхової суми).
Оскільки страхові суми встановлюються по кожному страховому випадку окремо і кожен з них може статися із Застрахованою особою, то загальна сума виплат може досягати 40 000,00 грн.

 

 

Гапчук Петро Іванович (38 років) вирішив застрахувати свою дружину, Гапчук Марію Миколаївну (29 років, бухгалтер), за програмою «Захисти життя» на 1 рік з такими страховими випадками, як:

1 Смерть Марії Миколаївни в результаті захворювання або нещасного випадку на суму 10 000,00 грн.;

2 Інвалідність І групи Марії Миколаївни в результаті захворювання або нещасного випадку на суму 10 000,00 грн.;

3 Травма Марії Миколаївни на суму 10 000,00 грн.;

4 Ризик хвороби Марії Миколаївни з подальшою госпіталізацією та / або хірургічним втручанням на суму 10 000,00 грн.

Щорічний платіж, який оплатив Петро Іванович, склав 800,00 грн.

Через 2 місяці після укладання Договору Марію Іванівну госпіталізували і провели видалення жовчного міхура. Вигодонабувач (в даному випадку Марія Іванівна) отримала страхову виплату в розмірі 6 300,00 грн. (згідно Таблиці виплат по хірургії - 10 000 * 63%). При цьому Договір продовжив дію.

Через 8 місяців після укладення Договору Марії Іванівні провели екстрену операцію з видалення апендициту. Вигодонабувач (в даному випадку Марія Іванівна) отримала страхову виплату в розмірі 3 700,00 грн. (згідно Таблиці виплат по хірургії - 10 000 * 37%). Таким чином, за ризиком хвороби з подальшою госпіталізацією та / або хірургічним втручанням був використаний весь ліміт 10 000,00 грн. (6300 грн. + 3700 грн.), і договір припинив свою дію щодо даного страхового випадку. Але в той же час Договір продовжив свою дію стосовно решти страхових випадків 1-3.