Про страхування життя

 

Чи часто Ви замислювались над питанням як захистити себе і свою сім'ю, якщо раптом виникнуть проблеми чи труднощі? Кожен день ми дивимося хроніки новин і співпереживаємо сім'ям, які потрапили в біду, розуміючи, що така неприємність може трапитися з кожним. Ось тільки чи можете Ви точно бути впевненими, що у Вас вистачить власних сил і матеріальних можливостей для подолання всіх складнощів, які можуть виникнути на шляху? Чи хочеться брати в борг, просити допомоги у знайомих і бути комусь зобов'язаним?

Ми впевнено страхуємо автомобілі, будинки, квартири, інше майно, але забуваємо про найголовніше -  ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ'Я!

Відповідальність за власне життя і життя своїх близьких є основною причиною придбати Договір добровільного страхування життя. Комплексний захист життя і здоров'я кожного члена сім'ї - це фінансова підтримка у важкі хвилини життя, коли кошти необхідні не лише на отримання термінової допомоги та лікування, а й відновлення здоров'я в майбутньому.

Ми також стикаємося з проблемою, коли гроші відкласти або накопичити вдома «під матрацом» не виходить. Адже ми обов'язково їх на що-небудь витрачаємо. А так хотілося б на заощаджені і примножені кошти здійснити свою мрію, побачити світ, побалувати дітей або онуків! Страхування життя дає можливість не тільки захистити життя і здоров'я, а й накопичити певний капітал для реалізації найзаповітніших бажань!

Страхування життя в Європі вже давно виправдано вважається одним з найважливіших видів страхування і дуже складно знайти європейця, життя і здоров'я якого не застраховані.

Сьогодні проблема захисту життя в Україні стоїть як ніколи гостро, адже ті труднощі, з якими стикаються українці, часто стають непосильним тягарем, враховуючи низький рівень соціального та матеріального захисту громадян.

І тут кожен громадянин розуміє, що краще, ніж ти сам, про тебе і твоїх близьких ніхто не подбає.

Страхування життя - це саме той захист, який дозволить Вам і Вашим близьким впевнено дивитися в завтрашній день і будувати плани на майбутнє!

 

Що таке це «Страхування життя»?

 

Страхування життя (lifeinsurance) - це особисте страхування, яке передбачає захист життя, здоров'я і працездатності, а також додаткове пенсійне забезпечення людини.

Цінність та необхідність  такого захисту не викликають сумнівів!

 

Це означає, що Ви можете не лише захистити себе та своїх близьких від можливих непередбачуваних подій, але й накопичити певну суму для здійснення Ваших бажань або мрії Вашої родини.

 

Від чого залежить вартість страхування життя в Україні?

  • від віку особи, що хоче бути застрахованою (чим молодше клієнт, тим нижче вартість);
  • від статі особи, що хоче бути застрахованою (у жінок тариф (ціна) нижче, ніж у чоловіків);
  • від стану здоров'я особи, що хоче бути застрахованою (наявність захворювань збільшує вартість);
  • від професії особи, що хоче бути застрахованою (чим більш ризиковою є професія, тим вища вартість). Ознайомитись із переліком професійних груп ризику можна тут;
  • від хобі особи, що хоче бути застрахованою (ризикове та екстремальне хобі збільшують вартість);
  • від обраних  ризиків, які включаються у покриття (кожен ризик має свою вартість);
  • від обраних страхових сум  за ризиками (чим вищими є суми, тим вищою є вартість);
  • від обраного строку дії договору страхування (чим більшим є строк дії договору, тим вищою є вартість);
  • від внесених змін у стандартні умови страхування  (при зміні стандартних умов (наприклад, зменшення переліку виключень із договору страхування) вартість може суттєво змінитися).

 

Ви можете обрати для себе продукт, що якнайкраще задовольняє Ваші потреби! Наша компанія розробила цілу лінійку пропозицій по страхуванню життя, які враховують різні фінансові можливості і побажання Клієнтів!

Наша основна ідея полягає в наступному: можливість придбати страхування життя повинна бути у КОЖНОГО! Незалежно від статусу та рівня доходів!

 

Які ризики ми страхуємо?

 

 

Спеціально для Вас ми створили ряд страхових продуктів, які враховують різні комбінації даних ризиків. Таким чином, Ви можете вибрати вже готову пропозицію або ж самостійно створити для себе такий страховий захист, який необхідний саме Вам і Вашим близьким!