Новини
02.11.2016
Конкурс на Facebook

Дорогі наші читачі!

За доброю традицією напередодні новорічних свят АСКА-ЖИТТЯ оголошує Конкурс на кращі сімейні фото. Всі, хто розмістить фото зі своїх сімейних альбомів, в період з 1 по 30 листопада на нашій сторінці в Фейсбук, візьмуть участь у розіграші договору страхування життя.

Нам цікаві красиві, смішні, зворушливі, а головне, щасливі моменти життя, які вже стали вашою історією. Поділіться з нами і нашими читачами найяскравішими і незабутніми фото. Переможцями стануть автори найпопулярніших фотографій. Оцінювати фото будуть наші читачі своїми «лайками». Під кожним фото можна залишити коментар або написати історію, яка з ним пов'язана.

Найцікавіші, креативні і життєстверджуючі фотографії увійдуть в іміджевий корпоративний календар СК АСКА-ЖИТТЯ. Автори фотографій обов'язково отримають екземпляри календарів і можливість отримати договір страхування життя.

Отже, конкурс «Всі фарби життя», стартує 1 листопада, приєднуйтесь!

P.S Розмістивши фото на корпоративній сторінці Фейсбук СК АСКА-ЖИТТЯ для участі в конкурсі, ви даєте згоду на обробку та використання своїх фото для створення корпоративного календаря ПрАТ УАСК «АСКА-ЖИТТЯ».

ПрАТ УАСК «АСКА-ЖИТТЯ» діє на підставі виданої ліцензії № 500013, від 06.06.2011.

Наказ >>>

Додаток 1. Опис програми >>>

Приз - програма добровільного страхування життя "Сімейний оберіг"