Новини
31.07.2017
Повідомлення про прийняття страхового портфеля ПрАТ «УАСК АСКА-ЖИТТЯ» від ПрАТ «РЕНЕСАНС-ЖИТТЯ»

Приватне акціонерне товариство «Українська акціонерна страхова компанія АСКА-ЖИТТЯ»  повідомляє про прийняття страхового портфелю Приватного акціонерного товариства «РЕНЕСАНС-ЖИТТЯ».

  

   Прийняття страхового портфелю відбулося 31.07.2017 року шляхом підписання Договору про передачу страхового портфелю між ПрАТ «УАСК АСКА-ЖИТТЯ» та ПрАТ «РЕНЕСАНС-ЖИТТЯ» з подальшою передачею страхових зобов’язань та відповідних до них активів за договорами страхування життя, які були укладенні при посередництві АТ «БАНК РЕНЕССАНС КАПІТАЛ» або ПАТ «ПУМБ» при оформленні кредитної картки в АТ «БАНК РЕНЕССАНС КАПІТАЛ» або ПАТ «ПУМБ»  (згідно реєстру договорів страхування, що передаються).

   Відповідно до цього Договору ПрАТ «УАСК АСКА-ЖИТТЯ» набуває права та обов’язки за прийнятими договорами страхування життя в обсягах, визначених таким договором. Умови страхування залишаються незмінними, відповідно до первісних умов укладання.

   Подальший супровід, обслуговування договорів страхування, в тому числі прийом чергових страхових платежів і здійснення страхових виплат (за страховими випадками, що настали після 31.07.2017 року) продовжить ПрАТ «УАСК АСКА-ЖИТТЯ».

   Необхідності в заміні діючого договору на новий немає.

   З питань  подальшого  обслуговування  діючих договорів  страхування та для отримання будь-якої  інформації Ви можете звертатись до ПрАТ «УАСК АСКА-ЖИТТЯ» за телефоном: +38 (044) 492-8-492.

 

   Публічна пропозиція ПрАТ «РЕНЕСАНС-ЖИТТЯ» на укладення договору страхування життя за програмою:

«Страхування життя з кредитною картою» (для обслуговування портфеля, переданого 31.07.2017 р. ПрАТ «УАСК АСКА-ЖИТТЯ»).

 

   Правила страхування ПрАТ «РЕНЕСАНС-ЖИТТЯ» (для обслуговування портфеля, переданого 31.07.2017 р. ПрАТ «УАСК АСКА-ЖИТТЯ»).