Новини
14.11.2019
Роман Савченко призначений на посаду заступника Генерального директора з продажів СК АСКА-ЖИТТЯ

Рішенням Наглядової Ради страхової компанії АСКА-ЖИТТЯ від 13 листопада 2019 Роман Савченко призначений на посаду заступника Генерального директора з  продажів.

На новій посаді пан Савченко займатиметься розвитком стратегічних для Компанії напрямів : корпоративного бізнесу, розширенням власної мережі, роботі з фінансовими партнерами, впровадженням інноваційних продуктів. У Романа Савченко успішний, 15-річний досвід роботи у фінансовому секторі, банках і страхових компаніях.

"Страховий бізнес в Україні має величезний потенціал для розвитку. СК АСКА-ЖИТТЯ є першою українською компанією з страхування життя і одною з найбільших, має колосальний накопичений досвід і професійну команду, постійно працює над інноваційними продуктами і технологіями, має усе необхідне, щоб зміцнити свої ринкові позиції і залишатися однією з найсучасніших і  успішних страхових компаній України. Досвідчений і активний менеджер Роман Савченко, поза сумнівом, надасть новий імпульс розвитку Компанії і досягненню наших стратегічних цілей"

 Генеральний директор, Олена Пантова