ЗМІ про нас
17.10.2018
Забезпечена старість – міф чи реальність?

Українська страхова компанія розповіла про переваги пенсійного страхування в мультфільмі

Забезпечена старість – міф чи реальність?

Українська страхова компанія АСКА-Життя випустила незвично інформативний, корисний, а головне – простий і зрозумілий мультик про особливості та переваги пенсійних накопичень.

Все більше стає нормою ситуація, коли молоде покоління українців вимушене утримувати своїх літніх родичів, адже основна маса людей похилого віку, які працювали ще в СРСР, отримують настільки маленькі пенсії, що грошей не вистачає навіть на їжу, не кажучи вже про якісне лікування. У той же час, українцям віком від 30 до 40 років державне пенсійне забезпечення, швидше за все, вже не світить. Пенсійна реформа поки тільки в планах, а якою буде реалізація – покаже час.

Виникає питання, хто готовий 20-30 років свого життя на пенсії провести в злиднях, чергах за субсидіями та безкоштовними ліками? Ми так прагнемо до європейських стандартів і способу життя, який явно якісно відрізняється від нашого, а розібратися, як це працює в розвинених країнах, просто забули. І тепер кожен українець повинен відповісти собі на питання: як він бачить майбутню старість, чого хоче і що повинен для цього робити? Або чекати "радянських" державних пенсій, прожити на які поважаюча себе людина повноцінно не може, або скористатися успішним європейським досвідом.

У світовій практиці пенсійні накопичення – основа матеріального благополуччя і самих пенсіонерів, і велика частка коштів в державному бюджеті. Зараз обсяг всіх пенсійних накопичень в світі становить майже 41 трильйон доларів. В бюджеті нашої країни навпаки – дефіцит близько 5 мільярдів доларів і продовжує зростати, а ситуації із затримками виплати пенсій не рідкість.

Про можливості, переваги та плани конкретних дій розповість ролик СК АСКА-Життя. Дуже радимо – просто подивіться, може, у вас ті ж питання, які обговорюють його герої? Кожен читач зможе, пройшовши за посиланням, отримати персональний пенсійний план безкоштовно!

Джерело: https://ukr.segodnya.ua/ukraine/obespechennaya-starost-mif-ili-realnost-1178985.html